Hakkımızda

Güven Hurda Metal, kullanılmayan atık durumdaki geri dönüştürülebilir malzemeleri bireysel ve kurumsal kullanıcıların adresinden nakit ödeme yaparak alıp değerinde satan, binlerce kullanıcıya güvenle hizmet vermiş bir markadır. Eskişehir hurdacı denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Güven Hurda Metal,  en iyi hurda fiyatları ile her çeşit hurdayı alıp satmaktadır.

Eskişehir hurda alım satım firması olarak her çeşit hurda malzemenin alımı için adresinize geliyoruz. Yüksek fiyat garantimiz ile alım yaparken müşterimizin kazanmasını sağlıyor, satım yaparken karlı çıkmasını sağlıyoruz.

Uzun yıllardır aynı sektörde hizmet veren firmamız, adı gibi güvenli ticareti ilke edinmiş ve müşterileriyle sağlam bağlar kurmuştur.  

Fabrika bina yıkım ve sökümü, market sökümü işlerimizle yoğun metal atığı oluşabilecek yapıların yıkımı ve yıkım alanının temizlenmesi sürecini müşterilerimizin yerine yönetiyoruz. Özel çelik konstrüksiyonlu yapıları ömrünü tamamladığında geri dönüştürülecek malzemelerini ayırarak değerlenmesini sağlıyoruz. Fabrika, bina, market sökümü ile yıkım sürecinin maliyetini azalmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım